Liikluskoolitus

Küsimus: 1997. aastal juhtimisõigus ära võetud, kas pean minema uuesti autokooli?27.12.2011

Tegin autoga avarii joobes seisundis 1997. aastal ja võeti juhtimisõigus ära. Nüüd ma ei tea, kas pean minema uuesti kooli või saan ainult liiklus- ja teooriaeksamitega hakkama. Mul on ARK-s veel need punased load. Kas pean minema kooli või saan kohe ARK-s load teha?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Täpse vastuse oma küsimusele saate lähimast Maanteeameti liiklusregistri büroost. Kui Maanteeameti liiklusregistri büroos on olemas andmed, et Teil on kunagi olnud juhtimisõigus, siis juhtimisõiguse taastamiseks on minu andmetel Teil vaja sooritada teooria- ja sõidueksam.