Liikluskoolitus

Küsimus: Kui vanalt saan minna autokooli?27.02.2012

Tere,
Mul on soov teha B-kategooria juhiload. Kui vanalt võin alustada? Kui vanalt võin minna autokooli?
Tänan

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

B-kategooria mootorsõiduki kvalifikatsiooni omandamiseks peab autokoolis õpinguid alustaja olema kursuse alguse päevaks vähemalt 15,5-aastane. Piiratud juhtimisõiguse taotlemiseks peab tulevane juht olema vähemalt 16-aastane.