Liikluskoolitus

Küsimus: Kui vanalt võin hakata tegema A-kategooriat?12.03.2012

Tere,
Kui vanalt saan hakkata tegama A kategooriat, millel ei ole piiranguid, kui mul on hetkel BC1 esmane juhtimisõigus?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Täiendõppe korras A-kategooria nn piiranguteta juhtimisõiguse taotleja peab olema vähemalt 21 aastat vana. Õppimist võib alustada ka veidi varem.