Liikluskoolitus

Küsimus: Kus saaks õppida liiklusohutust või midagi selle sarnast?19.03.2012

Sooviksin teada, et kas on veel teisigi koole peale Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži, kus saaks õppida liiklusohutust või midagi selle sarnast? Väga suur huvi oleks!

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Mootorsõidukijuhi õpetajaid koolitavad minu andmetel Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool ja võimalik, et veel keegi. Täpsemat infot nendes koolides õpetatavatest erialadest ja lisaerialadest saate vahetult õppeasutusest.