Liikluskoolitus

Küsimus: Kas on võimalik ka läbikukkumine lõppastme koolitusel?25.05.2012

Tere
Kas on võimalik ka läbikukkumine lõppastme koolitusel?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Tegemist on koolitusega mitte eksamiga. Kuidas koolitusel läbi kukkuda, on suhteliselt raske välja mõelda. See, kellel on olemas teatud sõiduoskus ja suudab täita ettenähtud ülesanded, läbib ka lõppastme koolituse. Kui sõiduoskus tõesti puudub, on soovitav võtta enne koolitust sõidutunde, sest siis on ka koolitataval endal koolituse läbimine lihtsam.