Liikluskoolitus

Küsimus: Kas autokooli teooriaeksam kaotab mingi aja pärast kehtivuse?31.07.2012

Kas autokooli teooriaeksam kaotab mingi aja tagant ka kehtivuse? Ise tegin teooriaeksami ära mai alguses, kuid üsna varsti olen valmis tegema ka kooli sõidueksamit. Kui teooriaeksam enam ei kehti, siis ei saa vist ka sõitu ära teha?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Koolituse korralduse ja koolituse lõpetamise korra määrab koolitaja ehk autokool, kus Te õpite. Palun pöörduge täpse vastuse saamiseks oma koolitaja poole.