Liikluskoolitus

Küsimus: Kas saan lõpetada teises autokoolis, kui kool, milles käisin, läks pankrotti?29.11.2012

Mul on autokooli teooriaeksam ja sõidueksam tegemata, kuid sõidutunnid tehtud. See autokool läks pankrotti. Kas on võimalik teise autokooli kaudu üldse teha eksameid või pean kõik uuesti autokooli läbima?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Õpingute jätkamine on võimalik mõnes teises autokoolis, kui esitate oma endise autokooli tõendi õppimise kohta, millele lisatakse koopia õppepäevikust (teooriakursus) ja õpingukaardist (õppesõidud). Ärge unustage tagasi küsida ka oma tervisetõendit. Nende dokumentide alusel saab Teie valitud uus koolitaja hinnata, mis on juba läbitud ja mida tuleb veel läbida.