Liikluskoolitus

Küsimus: Kas on võimalik sooritada teooria ühes ja sõidueksam teises liiklusregistri büroos?10.01.2013

Kas on võimalik sooritada teooria ühes ja sõidueksam teises liiklusregistri büroos? Või peab need samas büroos sooritama?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Teie küsimus puudutab Maanteeameti liiklusregistri töökorraldust. Täpse vastuse saate ikka sellest organisatsioonist, kelle töökorraldust see puudutab. Selleks pöörduge palun Teile sobiva büroo poole ja võimalik, et saate vastuse oma küsimusele ka liiklusregistri üldinfotelefonil 620 1200 tööpäeviti kell 8.00-18.00 ning laupäeval 8.00-15.00.