Liikluskoolitus

Küsimus: Kui juhiload on kehtetud juba 15 aastat, kas pean uuesti autokooli minema?22.01.2013

Tere,
Kui juhiload on olnud kehtetud 15 aastat, kas juhtimisõiguse saamiseks on vaja uuesti minna autokooli? Või kas piisab ka lihtsalt ARK eksamite tegemisest? Kas tuleb läbida uuesti ka esmaabi/libedasõit?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Palun pöörduge täpse vastuse saamiseks Maanteeameti liiklusregistri poole. Minu andmetel tuleb Teil juhtimisõiguse saamiseks esitada tervisetõend, tasuda riigilõiv ning sooritada teooria- ja sõidueksam.