Liikluskoolitus

Küsimus: Kui Eestis väljaantud juhiluba aegub, aga ise elan Soomes, kummas riigis saan uut juhiluba taotleda?19.03.2013

Tere.
Elan Soomes ja mulle Eestis väljastatud juhiluba aegub, siis kummast riigist saan taotleda uusi?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Kui juhiloa tähtaeg on möödumas, siis tuleb uut juhiluba hakata taotlema riigis, mille alaline elanik Te olete, ehk millise riigi elanike registrisse olete kantud.