Liikluskoolitus

Küsimus: Autokool jäi pooleli - kas pean uuesti alustama?19.04.2011

Kolm aastat tagasi jäi mul autokool pooleli ning tehtud sai vaid kooli teooriaeksam. Kas pean nüüd kogu koolitust uuesti alustama või saan jätkata sealt, kus pooleli jäi?
Kas soovi korral saan vahetada ka autokooli?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Autokoolis õppimise piiraega kehtivad seadused ei määra. Õppimist on võimalik jätkata, kui on autokoolis säilinud dokumentatsioon läbitud õppetöö kohta.
Autokooli vahetuseks (et mitte alustada nullist) tuleb esitada uuele koolitajale tõend endisest autokoolist õpingute kohta ning koopia teooriaõppe päevikust ja õppesõidukaardist. Ainult nende dokumentide alusel saab uus koolitaja koostada Teile individuaalõppe programmi koolituse lõpetamiseks.