Liikluskoolitus

Küsimus: Kas esmaste juhilubadega võin sõita ka väljaspool Eestit?18.07.2013

Plaanis on minna reisile Eestist väljapoole. Ise oman esmast juhtimisõigust, kas sellega on lubatud juhtida mootorsõidukit ka väljaspool Eestit?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Eestis väljastatud juhiluba kehtib kindlasti EMÜ riikides. Sealt väljapoole jäävates riikides võib olla vajalik rahvusvaheline juhiluba. Täpsema info antud teemal võite vajadusel saada Maanteeameti liiklusregistrist.