Liikluskoolitus

Küsimus: Kuidas saaksin teha lõppastme koolitust kui mul on esmased juhiload aegunud ja kadunud?24.09.2013

Kuidas saaksin teha lõppastme koolitust kui mul on esmased juhiload kadunud?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Lõppastme koolituse läbimiseks peab olema kehtiv esmane juhtimisõigus või selle lõppemisest ei tohi olla möödunud üle 12 kuu. Palun tehke endale selgeks oma juhtimisõiguse tähtajad. Seda saate näha isiklikult Paberivabas ARK-s. Koolitusele võite kaasa võtta väljatrüki antud päringust.