Liikluskoolitus

Küsimus: Kas libeda- ja pimedasõidu peab tegema samas autokoolis, kus läbitakse ülejäänud sõidutunnid?19.01.2014

Tere!
Kas libeda- ja pimedasõidu peab tegema samas autokoolis, kus läbitakse ülejäänud sõidutunnid või võib seda teha ka eraldi?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

B-kategooria algõppe koolitusel läbitakse kõik koolitusetapid üldreeglina samas autokoolis. Autokoolide vahelisel kokkuleppel võidakse mõned koolitusetapid läbida ka teises autokoolis. Samas võib koolitaja anda õpilasele nõusoleku mõne koolitusetapi läbimiseks teises, vastavat pädevust omavas autokoolis.