Liiklusõigus

Küsimus: Kas pean tegema mõlema kategooria eksamid, kui karistus näeb ette teooriaeksami uuesti sooritamist?09.11.2011

Tere.
Mure järgmine, et kui juhiluba on ära võetud 6 kuuks, siis tuleb teha uuesti teooriaeksam. Aga kui mul on 2 kategooriat? Palju ma neid eksameid siis tegema pean? Kas ühe või mõlema kategooria eksamid? Rikkumine sai korda saadetud b kategooria sõiduki roolis.

Vastus: Maano Saareväli, vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sirk ja Saareväli, www.sirk.ee