Perekonnaõigus

Küsimus: Lahutus perekonnaseisuosakonnas22.06.2011

Kui ma olen abielu lahutanud läbi perekonnaseisuosakonna, kas ma siis abieluvara läbi kohtu enam jagada ei saa?

Vastus: Kairi Pobbul, advokaat, Taivo Saks & Partnerid Advokaadibüroo, www.tsp.ee

Tere,
kui te lahutuse käigus abieluvara ei jaganud, siis saate vara jagada ka peale lahutamist. Juhul, kui pooled ei saavuta kohtuvälist kokkulepet vara jagamise osas, on teil ka peale lahutamist võimalik oma nõudega kohtusse pöörduda ja kohtus vara jagada.

Lugupidamisega