Täitemenetlus

Küsimus: Millest alustada, kui võlgnik ei maksa?18.03.2011

Tere,
Mida tuleks teha, kui inimesel on korteriühistu ees suur võlg ja oma lubadust, võlga maksta, ei täida?
Võlg suureneb, sest igakuiseid makseid ka ei maksa.
Ette tänades

Vastus: Elin Vilippus, Tallinna kohtutäitur

Tere, see ei ole küll kahjuks täitemenetluse alane küsimus. Ma soovitaksin Teil pöörduda kohtusse ehk esitades maksekäsu kiirmenetluse avalduse, mida saab täita interneti teel. Palun vaadake www.kohus.ee aadressilt. Kui olete saanud kohtumääruse, millega on võlgnikult tasumata summad välja mõistetud, võite pöörduda enda valitud kohtutäituri poole. Kahjuks Eestis kohtutäiturid inkassoteenust osutada ei või, seega ei saa me aidata ka väljamõistmata võlgade sissenõudmisel.