Tööõigus

Küsimus: Kas arstile mineku aja eest peab ikka keskmist tasu maksma?02.04.2012

Kas peab ikkagi maksma keskmist töötasu (tls §38 järgi) nn arstil käimise eest, kui töötaja saab palka tükitöö alusel ja tal on võimalik tegemata töö tagasi teha muul ajal? Minek eriarsti juurde on saatekirja alusel ja mineku aeg on pikalt ette teada.

Vastus: Tiit Kruusalu, juhatuse liige, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere,
Olen sarnasele küsimisele juba vastanud ja saan Teile soovitada üksnes sama, mida eelmisele küsijale: http://www.vastused.ee/loe/oigus/toooigus/2986/kas-tooandja-kohustatud-maksma.html

Selgust töösuhetes soovides:

Tiit Kruusalu
tiit@metiabi.eu
www.metiabi.eu