Tööõigus

Küsimus: Kas kokkuleppel võib lõpparve maksta hiljem?13.09.2012

Lõpetasin töölepingu 20. augustil, kuid lisaks tegime paberi, kus kirjas, et lõpparve kantakse üle 10. septembril. Kas see on seadusega kooskõlas? Muidu pole siiani üle kantud ja tahaks siis ka teada kuidas viivise nõudmine käib.

Vastus: Merike Michelson, info- ja personalitöö, METI personaliabi OÜ, www.metiabi.eu; www.facebook.com/METIabi

Tere.

Kokkulepped on seaduspärased seni, kuni saabub nende täitmise tähtaeg. Enne viivise nõude esitamist soovitan tööandjale saata meeldetuletus selle täitmata jätmise kohta.

Viivise esitamise tingimustest lugege lisaks:
http://www.vastused.ee/loe/oigus/toooigus/594/lopparve-maksmisega-viivitamine.html

Merike Michelson

www.metiabi.eu
merike@metiabi.eu