Paari- ja peresuhted

Küsimus: Koolipsühholoogi võimupiirid31.05.2011

Tere!
Kas oskate anda mulle mõne vihje või viite, kust ma leiaksin informatsiooni koolipsühholoogi õiguste ja kohustuste kohta? Mulle tundub, et teatud isik ületab oma võimupiire.
Olen Teile juba ette tänulik!

Lugupidamisega,
R

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

Koolipsühholoogide Ühingul on olemas koduleht
www.koolipsyhholoogid.ee
Sealt leiate koolipsühholoogi ametijuhendi.

Konkreetse probleemi puhul soovitan siiski esmalt pöörduda lapse klassijuhataja poole ja püüda temaga koostöös arusaamatused, seoses koolipsühholoogiga, lahendada.

parimatega,
Siiri Tõniste