Paari- ja peresuhted

Küsimus: Kas see on normaalne, et mu 15-aastane sõbranna on suhtes endast 2 korda vanema mehega?05.12.2014

Kas see on normaalne, et mu sõbranna on 15-aastane, aga ta on suhtes endast 2 korda vanema mehega? Kuigi tegelikult nad sobivad kokku ja samas on ka natuke imelik värk.

Vastus: Kärt Kase, psühholoog-pereterapeut, FIE Kärt Kirso Suhtenõustamine, www.suhteabi.ee

Tere!
Mina ei ole see, kes ütleb, mis on normaalne. Inimesed on erinevad ja nende eelistused on erinevad. Küll aga peab siiski olema seadusekuulekas, nii ka teie või siis sõbranna juhtumi puhul. Alaealistega seoses on olemas konkreetsed piirangud, mis puudutavad ka füüsilises suhtes olemist. Muus osas aga kui ollakse sõbrad ja on ka tunded ning tore on koos aega veeta, siis eelkõige on see nende endi otsus, kas jätkata või mitte.