Paari- ja peresuhted

Küsimus: Pärast 2 lauset läheme tülli. Mida teha?06.07.2011

Iga aastaga on hullemaks läinud. Naisega üldse enam suhelda ei saa, kohe on tüli majas. Ainut siis on rahulik, kui koos ei ole. Ka siis saab suhelda vaid sms teel. Emaili teel läheb ka kohe süüdistamiseks.
Kõik kolm last on väikeste vahedega. Vanem on 3,5 aastane. Me ei saanud enne lapsi ka pikalt koos olla. Võib olla 6 kuud enne kui tema esimest last hakkas ootama.
Oi, see on nii pikk jutt tegelikult. Parema meelega lepiks perenõustamiseks aja kokku Teiega. Siis saan ehk tunniga loo tagamaad räägitud.

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

Minu kontaktid on siin leheküljel olemas. Töötan juuli lõpuni ja jätkan jälle septembrist.

parimatega,
Siiri Tõniste