Paari- ja peresuhted

Küsimus: Suhtekriis mõjub väikelapsele, kuidas aidata last ja ennast?20.11.2011

4 aastane laps elab üle vanemate keerulisi suhteid käitudes lasteaias agressiivselt ja kurjalt. Lapse isal on kombeks kodus lapse emaga olla terav, hukkamõistev ja ka lapsega väga kannatamatu ja kuri. Sooviksin oma last aidata ja ka ise saada abi. Kas tegutseb tasuta psühholooge kellega koos arutada, kuidas parandada olukorda?

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

Teie laps vajab kahtlemata abi ja seda saate ainult Teie koos lapse isaga talle pakkuda - keskendudes koos oma suhtepingete leevendamisele.

Tasuta psühholoogilist abi leiab ikka.
Tallinnas näiteks Tallinna Perekeskus, Asula tn. 11 www. pk.ee
samuti Tallinna Psühholoogilise kriisiabi keskus,
Pärnu mnt 9a, www. eluliin.ee

Kui elate mujal Eestis, siis oleks tasuta psühholoogi mõistlik küsida kohalikust omavalitsusest - mitmetes on need teenused õnneks olemas.

parimatega,
Siiri Tõniste