Paari- ja peresuhted

Küsimus: Armukadedus ja suhte hoidmine22.03.2011

Tere,
Elukaaslane on väga armukade.
Oleme mõlemad avatud, räägime kohtumistest ja päevasündmustest, tunnetest ja mõtetest.
Oleme väga palju omavahel rääkinud armukadedusest ja sellest, et tal ei ole põhjust armukade olla. Oleme rääkinud meie ootustest, tema ootustest, minu ootustest suhtele ja käitumisele.
Kuidas peaksime käituma, et meie suhet hoida?
Ta kuulab mind alati ära, aga tal on nagu "klapid peas", sest ta näeb kõike ainult nii nagu tema arvab, et on.

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,
Sellisel juhul soovitan pereterapeudi poole pöörduda. Spetsialisti kõrvalpilk teie vestlusele aitaks kindlasti edasi.

Parimatega,
Siiri Tõniste