Paari- ja peresuhted

Küsimus: Kas naine saab nõuda alimente kui mina pole seda last soovinud?07.12.2012

Tere.

Mul selline mure, et läksin naisest lahku kuu aega tagasi ja nüüd ta väidab, et on rase. Ja mina seda last ei taha, kuid tema tahab selle ilmale tuua. Kas on võimalik siis mulle pärast alimendid ja maksud kaela väänata, kui ma seda last pole soovinud?

Aitäh

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

See küsimus puudutab pigem perekonnaõigust ning seetõttu soovitan konsulteerida juristiga.

parimatega,
Siiri Tõniste