Paari- ja peresuhted

Küsimus: Kui 6-aastane laps on hüperaktiivne ja püsimatu, kas see võib olla liigsest magusa söömisest?08.01.2013

Minu 6-aastane tütar on hirmus püsimatu, teda vaikselt midagi kuulama või vaatama panna on lausa võimatu. Ta kogu aeg niheleb ja tegeleb millegi muuga. Väga meeldib talle arvuti taga olla ja multikaid vaadata, aga seal on sama - ta ei istu kunagi õigesti, kõõlub ja nikerdab erinevates poosides kogu aeg. Kas ta on hüperaktiivne või on see tingitud sellest, et ta armastab liiga palju magusat süüa.

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

Soovitan Teile ühe artikli hüperaktiivsuse ja toitumise seostest. Äkki on abiks.

http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/teadlane-valesti-valitud-toit-muudab-lapse-tujukaks-ja-taltsutamatuks.d?id=64857366

parimatega,
Siiri Tõniste