Paari- ja peresuhted

Küsimus: Pakuks kodu lastekodu lapsele(lastele)09.05.2011

Tere.

Mul on niisugune küsimus, et tahaks pakkuda kodu ühele, võib-olla ka mitmele lastekodu lapsele, kuid ei tea, kuidas alustada asjaajamist. Mis tingimused peavad olema täidetud? Meil on omal 4 last, kes järjest oma elu alustavad ja suur maja hakkab tühjaks jääma. Arutasime seda perega ja arvasime, et meil ju oleks võimalik pakkuda kodu lastekodulapsele, kuid ei tea kust või millega alustada. Loodame, et keegi oskab meile soovitada õiget "teeotsa", kust alustada.

Vastus: Siiri Tõniste, kliiniline psühholoog-psühhoterapuet, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik, www.pereterapeudid.ee

Tere,

Lapsendamise või lastekodulapse hooldamise teemadega tuleks pöörduda kohalikku linna- või vallavalitsusse. Sealt saate vajaliku info.
Samuti leiate lisainfot: http://www.omapere.ee/index.php

parimatega,
Siiri Tõniste