Politsei

Küsimus: Kas alaealine võib omada e-sigaretti ja nikotiiniga vedelikku?27.04.2016

Tere!

Kas alaealine võib omada e-sigaretti ja näiteks nikotiiniga vedelikku või nikotiinita? Ja kas nende omamine on karistatav. Kas politseinik võib selle ära võtta?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Alaealine ei või tubakaseadusest tulenevalt e-sigarette ega selle täiteballoone omada. Politseil on õigus need hoiule võtta ja hiljem lapsevanemale üle anda.