Politsei

Küsimus: Kas vajan rolleri lube, kui olen sündinud 1996 a?12.05.2016

tere
Olen sündinud 1996 ja olen 19-aastane, et kas mul on rolleri lube vaja?
aitäh

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Jah, läheb vaja. Seaduses on lause veidi segane, aga 2011 juulis liiklusseaduse jõustumise ajal 16-17 aastased ei vajanud lube järgmise pooleteise aasta jooksul. See oli neile nö üleminekuaeg.