Politsei

Küsimus: Kuidas käituda, kui naabripoisid tõmbavad tuletõrjealarmi lahti ja siis jooksevad minema, korduvalt?04.08.2016

Tere,
Uurin, mida peaks tegema, kui 3 naabripoissi (11-13 aastat vanad) tõmbavad tuletõrjealarmi lahti ja jooksevad ära. Kas see on piisav põhjus politseile teatamiseks, kas on mingi võimalus üldse poisse korrale kutsuda ja kuidas sellises olukorras käituda? Poisid on ka varem seda teinud.

Ette tänades

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Jah, kui poiste vanemaid Te ei tea, siis selle kohta võib kindlasti politseisse avalduse teha. Kas ja millena seda täpselt menetleda, selgub juba asjaolusid täpsustades, kuid kindlasti on see aluseks isikute kindlaks tegemiseks, nende ja nende vanematega vestlemiseks.