Politsei

Küsimus: Kas alaealine saab trahvi ise ära maksta või peab eestkostja ka kaasas olema?10.11.2016

Tere!
Alaealine jäi joomisega vahele, vanus 17. Võimalus on trahvi ise ära maksta minnes politsei juurde. Kas selleks peab olema ka eestkostja kaasas?

Ette tänades! :)

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Trahve tasutakse pangaülekannetega. Eestkostja osalemine antud toimingutes ei ole vajalik.