Politsei

Küsimus: Kas hetkel on Eestis lubatud läbi taxify ja uberi sõiduteenust pakkuda?29.03.2017

Kas hetkel on Eestis lubatud läbi taxify ja uberi sõiduteenust pakkuda?
Väga paljud teevad seda, aga ise lugesin hiljuti postimehest (http://tehnika.postimees.ee/3924001/foto-mida-naeitab-see-autorendifirma-hoiatussonum-oma-juhtidele), et politsei on alustanud kümnete juhtide suhtes menetlust.

Ise ei ole sellega seotud ja ei paku teenust.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Sõidujagamise teenuse pakkumine ei ole praeguste seaduste kohaselt Eestis legaalne tegevus.