Politsei

Küsimus: Kas peale trahvi maksmist seda aastat on võimalik kuidagi ka lühendada, et juhilube teha?30.08.2017

Kas peale trahvi maksmist seda aastat on võimalik kuidagi ka lühendada, et juhilube teha? Küsimus just sellepärast, et töökohas on lube vaja.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kahjuks mitte. Karistuse kehtimise lõpptähtaeg on määratud seadusega ja seda ei saa enneaegselt tühistada.