Politsei

Küsimus: Mida teha, kui laps kolis isa juurde elama ja võeti kaasa ka minu ostetud telet, mis ei olnud kuidagi ühisvara?30.08.2017

Tere! Laps kolis minu juurest elama isa juurde. Kolimise ajal polnud mind kodus. Kaasa võeti ka minu televiisor, mille kohta oli selgelt öeldud, et see jääb minu korterisse. Teler on minu ostetud ja asus elutoas. Lahutatud oleme aastaid juba - tegu pole ühisvaraga. Kuidas toimida, kui inimene pole nõus seda tagastama?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kui Te olete lahutatud ja tegemist on Teile kuuluva varaga ning selle võttis endale endine elukaaslane, siis see võib olla vargus, kuid lõpliku otsuse teeb siinkohal menetleja, kes saab hinnata kõiki sellega seotud tõendeid.