Politsei

Küsimus: Kui kaua võib politseil minu telefoni üles leidmisega aega minna?30.08.2017

Mul varastati telefon, kirjutasin politseisse avalduse. Telefon on välja lülitatud, kirjutasin IMEI koodi ka. Kui kaua võib aega minna, kui minu telefon üles leitakse?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kahjuks seda ei oska keegi ennustada. Kui telefoni ei saa kasutada, sest see on mustas nimekirjas, võib juhtuda, et see ei tulegi mitte kunagi välja.