Politsei

Küsimus: Mida peaksin tegema, et karistused saaksid registris märgitud täidetuks?30.08.2017

Tere
Karistusregistris olevad karistused pole märgitud kantuks, kuigi olen need karistused ära kandnud, kirjas on vaid - karistuse täitmise info puudub. Seoses sellega ei saa juhilube taotleda. Mida ma peaksin tegema, et need karistused saaksid registris märgitud täidetuks. Ette tänades

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee