Politsei

Küsimus: Kas alla 18-aastased 0 nikotiin e sigaretti ilma tubaka aineta vedelikuga võivad tarbida?30.08.2017

Tervist,
Kas alla 18-aastased 0 nikotiin e sigaretti ilma tubaka aineta vedelikuga võivad tarbida?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ei või. Tubakaseadus keelab tubakatoodetele sarnaste toodete omamise ja kasutamise alaealiste poolt.