Politsei

Küsimus: Kui mul on rolleriga kiiruseületamise eest trahv, kas siis on aastane B-kat lubade tegemise keeld ka peal?30.08.2017

Kui ma teen esmaseid b-kat lube kas siis peab register olema puhas? Ehk kui mul on rolleriga kiiruseületamise eest trahv, kas siis on aastane lubade tegemise keeld ka peal?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Jah, kiiruseületamise eest määratud karistuse kehtivusaeg mõjutab juhtimisõiguse andmist.