Politsei

Küsimus: Kas inimene võib lihtsalt minna ja teisele isikule pipragaasi näkku lasta, kui teine inimene ei ole teda rünnanud?09.11.2017

Kas inimene võib lihtsalt minna ja teisele isikule pipragaasi näkku lasta, kui teine inimene ei ole teda rünnanud?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Kindlasti mitte. See on tahtlik tervisekahju tekitamine teisele inimesele, mis põhjustab ajutist valu. Antud juhul soovitaksin pöörduda politseisse.