Politsei

Küsimus: Mida teha, kui ületan rohelise fooritulega teed jalakäijate ülekäigul, aga autod sõidavad pidevalt punasega ja ohustavad mind?09.11.2017

Olukord. Mina lähen rohelise jalakäija tulega ülekäigu rajal üle tee, aga autod sõidavad samal ajal neile põleva punase tulega üle tee. Kui ma kõnniks aeglasemalt, siis jääks iga päev auto alla. Ja iga teine auto eirab seal kohas punast tuld. Mida teha? See ei ole ju normaalne, tahaks ju tervelt koju jõuda.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Pöördu piirkonna politseijaoskonda selle sama informatsiooniga. Politsei saab hinnata, kas antud kohas tuleks teha rohkem liiklusjärelvalvelisi toiminguid või on see halvasti reguleeritud liiklus ja see vajab ohutumaks muutmist.