Politsei

Küsimus: Kas oleks võimalik taotleda tanklalt luba turvavideo vaatamiseks, et näha, kes võttis rahakotist raha?09.11.2017

Tere!
Juhtus täna õnnetus. Nimelt kodunt lahkudes jäi kogemata rahakott auto peale ning käies läbi tankla, kukkus rahakott auto pealt sinna maha (ise seda ei märganud). Natukese aja möödudes helistati, et rahakott leiti, läksin sellele kohe järgi, seejärel avastasin, et kahjuks oli sealt kõik sularaha ära võetud, üsna suur summa (130 €). Kas seda saab nimetada varguseks? Kas oleks võimalik taodelda luba tanklalt, et saada videomaterjali, et tuvastada antud isik?
Parimate soovidega.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Tankla väljastab video vaid politseile. Seega, saate teha avalduse politseisse seoses raha varastamisega ja nemad saavad küsida antud video vaatamist, et selgitada, kes võis varguse toime panna.