Politsei

Küsimus: Kas alaealine võib omada/kasutada nn veipi/tossumasinat nikotiinita vedelikuga?15.06.2018

Tere.
Kas alaealine võib omada/kasutada nn veipi/tossumasinat nikotiinita vedelikuga?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Ei või omada ühtegi tubakatoodete tarvitamiseks olulist eset. Seega on keelatud ka ilma täiteballoonita e-sigareti omamine.