Politsei

Küsimus: Kelle poole pöörduda, kui linnaametnik solvas mind, nimetades "ajutuks"?15.06.2018

Kuidas alustada, kui linnaametnik solvas mind nimetades "ajutuks", lisades ka muid solvavait silte. Kelle poole pöörduda?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Soovitan alustada kaebuse esitamisest antud ametniku ülemusele. Eelkõige on vaja, et antud ametnik saaks oma rikkumisest aru ja edaspidi taoliselt ebaeetiliselt ei käituks ning tõenäoliselt annab tema ülemus Teile ka vastuse, mida antud juhtumi korral tehakse ja kuidas tulevikus tagatakse seda, et taolisi olukordasid ei oleks. Kui Te selle lahendusega ei jää rahule, siis saate pöörduda kohtusse.