Politsei

Küsimus: Kuidas aru saada, kas minuga käituti õigesti, kiiruseületamisel näidati üksnes mõõdiku näitu, aga kas see ikka minu oma?19.12.2018

Ma väga kahtlen, kas minuga käituti õigesti? Peeti kinni, näidati mõõdikult 80, öeldi, et viiekümne ala, trahv 400.- või load 6 kuuks hoiule, kiirmenetlusega 120-. OK esimest korda kahetsen, tunnistan viga, aga ikka närib sees, kas see ikka oli minu auto näit seal radaril, mingit pilti ega videot. Kõhe tunne lööb ju sisse kohe, pole enne sellist asja olnud, et ka teised teaksid, oli see siis aus asi?

Vastus: Andero Sepp, veebipolitseinik, Politsei- ja Piirivalveamet, www.politsei.ee

Tere

Jah, see on tavapärane praktika. Alati võite kohapeal ka oma kahtlustest rääkida ja Teile selgitatakse protseduure põhjalikumalt. Kui siiski leiate, et tegemist ei olnud Teie mõõtetulemusega siis on Teil õigus tehtud otsus kohtu vaidlustada.