Politsei

Küsimus: Millised on võimalused naabreid korrale kutsuda, et nad rõdul ei suitsetaks?11.06.2020

Olen naabritega isiklikult rääkinud, neile on saadetud kaks kirja, kus on selgitatud, et meie kortermajas on rõdu kaasomand ja seal ei tohi suitsetada. Ma ei saa oma rõduakent üldse avada, sest see suitsuhais tuleb kohe mul magamistuppa. Millised oled veel võimalused neid korrale kutsuda, et nad aru saaksid?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Seda tuleb arutada ühistuga ja leppida kokku reeglid, mida kõik järgima peavad.