Politsei

Küsimus: Kas prostitutsioonimaigulise kuulutuse avaldajat ei peaks vastutusele võtma?09.07.2012

Tere,
Leidsin sellise kuulutuse:
Paistab, et prostitutsioon on IN.
Seega otsustasin hakata enda mehe kupeldajaks.
Mees on noor, heas vormis, sportlik (sõjaväelane), korraliku varustusega, hea huumorimeelega ja osav.
Naised tehke enda pakkumine.

Küsimus on järgmine, kas sellise kuulutuse esitajat ei peaks vastutusele võtma?
Ette tänades vastuse eest

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Tere. Hea oleks, kui saadaksite viite, kus taoline kuulutus on, minu e-posti aadressile maarja.punak@politsei.ee. Kupeldamine, sellele kaasaaitamine, kellegi õhutamine prostitutsiooniga tegelema on karistatavad tegevused. Kui tegemist on vaid rumala naljaga, siis politseid see küll naerma ei aja. Aitäh tähelepanelikkuse eest! Meeldivat päeva jätku!