Politsei

Küsimus: Kui pudeliga visati auto esiklaas katki, kas on mingi võimalus raha välja nõuda?29.10.2012

Tere,
Visati õllepudeliga autol esiklaas katki, kaskot ei ole. Kas on mingi võimalus hüvitist saada, Politseis on juhtum fikseeritud.

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Tere,
Antud juhul tuleb Teil endal viskajaga kokkulepe sõlmida, et isik ise vabatahtlikult selle tekitatud kahju kinni maksaks. Tekitatud kahju hüvitamist või mittehüvitamist võtab politsei karistuse määramisel arvesse, seega see on ka viskaja enda huvides. Samas, kui isik keeldub, siis on Teil ainsaks lahenduseks kohtusse pöördumine.

Edu!