Politsei

Küsimus: Kas alaealine võib omada kinnist alkoholipudelit või suitsupakki?08.12.2012

Tere, tekkis selline küsimus, et kas alaealine võib omada kinnist alkoholi pudelit või suitsupakki, kui jah, siis mis vanusest alates?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

Taolist erandit seaduses ei ole, seega ei või alaealine neid omada kinniselt ega avatult. Võib alates 18a vanuselt omada ja tarbida.