Politsei

Küsimus: Mis saab peale liiklusõnnetust hukkunute isiklike asjadega nagu rahakott, dokumendid?13.02.2013

Tere,
Mis saab peale liiklusavariid hukkunute isiklike asjadega, rahakott, dokumendid?

Vastus: Maarja Punak, veebikonstaabel, Politsei- ja Piirivalveameti teabehaldus- ja menetlusosakond, www.politsei.ee

On kaks võimalust, kas esemed lähevad kiirabiautoga haiglasse (kui isikut loodetakse veel päästa) või sündmuskohal tegutsev politseinik võtab need hoiule vormistades selle kohta vastava dokumendi. Politsei peab tagama sündmuskoha puutumatuse ja seega ka tagama hukkunu vara kaitse. Esimesel võimalusel püütakse need nii haigla kui politsei poolt tagastada hukkunu lähedastele.