Töötuskindlustus

Küsimus: Millised dokumendid peab esitama Töötukassasse juhul, kui jäin pikaajaliseks haigeks töötuna arvel oleku ajal?15.03.2016

Millised dokumendid peab esitama Töötukassasse juhul, kui jäin pikaajaliseks haigeks töötuna arvel oleku ajal? Kahjuks töötukassa infotelefoni teel vastuse ei saanud. Kas jätkatakse töötuskindlustuse hüvitise maksmist pikajalise haigestumise ajal, mille jooksul puudub võimalus kohe asuda tööle? Kas ma pean selle aja jooksul käima Töötukassa vastuvõtule?

Lugupidamisega ja vastuse ootel

Vastus: Nansi Kartanas, infospetsialist, Eesti Töötukassa, www.tootukassa.ee

Lugupeetud töötukassa klient

Töötu personaalseid andmeid sisaldavatele küsimusele saame vastata ainult isiklikult, kui saadate kirja e-posti aadressile: info@tootukassa.ee
või kui esitate küsimuse töötukassa kodulehe lingi kaudu: http://www.tootukassa.ee/content/tootukassast/esita-teabenoue
Töötu isikuandmeid ja individuaalset tööotsimiskava sisaldav teave ei kuulu avalikustamisele avalikus portaalis.